Špecialista projektového inžinieringu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1550 - 1680 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % výkonnostná odmena + finančné benefity a príspevky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a chcete uplatniť vaše riadiace schopnosti, táto práca je stvorená pre vás!
5 dní dovolenky navyše, každoročný príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto, výkonnostné odmeny a príspevky pri rôznych príležitostiach – to je len pár dôvodov, prečo sa oplatí poslať nám životopis.

Vieme totiž oceniť samostatného a rozhodného človeka, ktorý bude:

• Zabezpečovať prípravu a realizáciu investičných akcií VVN pre obnovu a rozvoj distribučnej sústavy
• Kontrolovať priebeh prípravy a realizácie projektov, vrátane riešenia problémov (technických, legislatívnych, účtovných, procesných atď.)
• Kontrolovať a preberať doklady a podklady ukončeného projektu (diela)
• Kontrolovať stavebné povolenia
• Posudzovať správnosť podkladov a dokladov zabezpečovaných k majetkovo právnemu vysporiadaniu pozemkov dotýkajúcich sa výstavby diela
• Aktívne sa zúčastňovať na kontrolných dňoch realizovaných stavieb
• Analyzovať a kontrolovať návrhy cenových ponúk a zmlúv o dielo
• Sledovať náklady stavieb podľa objektov, položiek, zmlúv, a cenových podkladov
• Dohliadať na financovanie stavby a prípravu dokladov do účtovnej evidencie
• Vykonávať technický dozor a viesť agendu o stavbách

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Aj vy si môžete u nás užívať:
- Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
- Silný sociálny program
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Osobný účet/finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- Širokú ponuku interných a externých školení
- Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
- Nadštandardné lekárske prehliadky
- Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni 1550 - 1680 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 28.02.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky - silnoprúdová elektrotechnika

Ostatné certifikáty:
*Osvedčenie podľa Vyhlášky 508/2009 Zz - §22 resp. §23 výhodou.
Ďalšie požiadavky:
*Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
*Orientácia v stavebnom zákone, katastrálnom zákone, zákone o energetike skúsenosti a oprávnenia v oblasti projektového manažmentu
*Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
*Prax v investičnej výstavbe je výhodou
*Členstvo v Slovenskej komore stavebných inžinierov na výkon činnosti stavebný dozor prípadne stavbyvedúci energetických stavieb je výhodou
*Aktívny vodič

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3858404  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1550 - 1680 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % výkonnostná odmena + finančné benefity a príspevky