Predajca technických riešení v Trenčíne

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR fixná mzda + 30% odmena pri 100% plnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedný za showroom klimatizácií, fotovoltiky a kotlov na ZSE Centre
- Odborník ohľadne klimatizácií, fotovoltiky a kotlov v regióne
- Tvorba individuálnych cenových ponúk klientovi na základe stanovených pravidiel
- Vycestovanie na obhliadku/ponuku za klientom
- Predaj riešení a popredajný servis/konzultácie pre zákazníkov
- Podpora iných interných a externých obchodníkov v oblasti technických produktov
- Základná obsluha komoditných a iných produktov
- Plná obsluha procesov v oblasti fotovoltiky vo všetkých systémoch

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 900,- EUR pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 30% z ročnej mzdy pri 100% plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 20.12.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj elektroniky, klimatizácií, fotovoltiky atď.

Ďalšie požiadavky:
*- orientácia v technológiách
*- schopnosť rýchlo sa učiť, zúčastňovať sa na interných aj externých školeniach
*- dobré prezentačné, komunikačné a predajné zručnosti
*- aktívny vodič kat.B (návštevy zákazníkov)
*- pokročilé zručnosti práce s počítačom (využívanie rôznych softvérov na kalkuláciu ponuky nap. SolarGIS)
*- obchodnícke zručnosti podmienkou
*- skúsenosti s predajom technických produktov veľkou výhodou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3827590  Dátum zverejnenia: 7.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR fixná mzda + 30% odmena pri 100% plnení plánu