Špecialista LAN/WAN sietí

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1850 € btt v závislostí od skúseností kandidáta + 10% ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
• Rozvoj a tvorba funkčného IT dizajnu a procesnej IT (PIT) architektúry a infraštruktúry komunikačných LAN/WAN sietí, IT kritickej infraštruktúry systémov RIS a SCADA a jeho realizácia.
• Správa, prevádzka, údržba, servis, rozvoj, kontrola, diagnostika, analýza a odstraňovanie poruchových javov, konfigurácia a programovanie algoritmov IT komunikačných zariadení, technologických LAN/WAN sietí pre RealTime systémy a SCADA systémy na platforme Linux, QNX, Cisco, Windows Server, SAT Toolbox II a pod. pre dispečerské riadenie a automatizáciu distribučnej siete ZSD.
• Aplikačná podpora, aplikačný inžiniering a aktívna účasť pri navrhovaní riešenia rozvoja energetických PIT LAN/WAN a GPRS sietí v segmente PIT pre oblasť RIS a SCADA systémov, tvorba predpisov a noriem.
• Diagnostika a profylaktika jestvujúcich LAN/WAN (vrátane PCM/SDH/PDH/MPLS/IP) sietí, asynchrónnych, rádiových, ASA, GPRS, GSM, optických, IT komunikačných prepojení, odhaľovanie potenciálne slabých miest, navrhovanie re-dizajnu a technických opatrení pre elimináciu prípadných rizík.
• Quality control management pre oblasti - funkčné skúšky, FAT, SAT, UAT testy, testy na skúšobni a pri predkomplexných a komplexných skúškach nových energetických objektov a odovzdávanie zariadení do prevádzky a do dispečerského riadenia.
• Zabezpečovanie CyberSecurity podľa požiadaviek legislatívy a interných technických požiadaviek vychádzajúcich z IT kritickej infraštruktúry, súčinnosť s LISO.
• IT analýza vzniknutých poruchových dejov a vytváranie reportov.
• IT analýza dátových tokov IEC komunikačných protokolov a detekcia prípadných chýb.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1850,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Ročná odmena je vo výške 10% pri 100% plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 17.01.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*RIS, LAN, WAN- expert
*znalosť elektrotechniky a elektrických zariadení / znalosť IEC komunikačných noriem / technická dokumentácia

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3825674  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1850 € btt v závislostí od skúseností kandidáta + 10% ročná výkonnostná odmena