Compliance Manager

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vybudovanie, nastavenie a riadenie Compliance agendy skupiny ZSE.
• Zodpovednosť za identifikáciu a znižovanie Compliance rizík v skupine ZSE, ich analýzu, monitoring a reporting.
• Zodpovednosť za nastavenie Compliance cieľov skupiny ZSE, ktorých efektivita a naplnenie je zistiteľná, a v prípade potreby zodpovedá za ich aktualizáciu.
• Zodpovednosť za vypracovanie Compliance programu pre skupinu ZSE, za jeho zavedenie, a aktualizáciu, ako aj za monitoring a dohľad nad jeho
dodržiavaním.
• Zodpovednosť za plný reporting vo vzťahu k manažmentu skupiny ZSE v oblasti Compliance.
• Zodpovednosť za prípravu, zabezpečovanie a riadenie školiacej činnosti v oblasti Compliance v skupine ZSE.
• Vykonávať metodickú a kontrolnú činnosť v oblasti Compliance a zabezpečovať súlad interných predpisov v oblasti Compliance s platnou legislatívou.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1600 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
- Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Žiadosti zasielajte do: 24.09.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*Anglický jazyk slovom i písmom
*Vysoké pracovné nasadenie
*Flexibilita, samostatnosť, precíznosť
*Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3759467  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 EUR brutto