IT Analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného IT analytika, ktorého zodpovednosťou bude hlavne:

• získavanie a konzultácia business požiadaviek, vypracovanie návrhov nových IT riešení a konzultácia pri následnej implementácií,
• tvorba štúdii realizovateľnosti v súlade s potrebami spoločnosti v rámci danej IT architektúry, štandardov a noriem,
• zabezpečovanie kvality nad dizajnom riešení tvoreným v spolupráci s tretími stranami,
• príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov,
• zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení v súlade s požiadavkami užívateľov,
• prezentácia výstupov analýz, resp. čiastkových výsledkov vývoja zadávateľa,
• komunikácia a koordinácia úloh s externými dodávateľmi, spolupráca na tvorbe testovacích požiadaviek aj samotnom testovaní,
• definícia IT stratégie na pokrývanú oblasť korešpondujúca s business stratégiou, trendami v oblasti technológií, ako aj inými externými vplyvmi, ako napr. legislatíva,
• zabezpečovanie školenia pre nové procesy (funkcie) a definovanie technických štandardov a implementačných vzorov,
• navrhovanie IT architektúry v rámci riešených projektov a zmenových požiadaviek so zreteľom na cieľovú enterprise architektúru a náklady riešenia.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- interné a externé školenia, Teambuildingy, Eventy
- pružná pracovná doba

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 2500,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí kandidáta.

Žiadosti zasielajte do: 20.09.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oblasť vzdelania nie je rozhodujúca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
*všeobecný prehľad v IT obore,
*základné znalosti IT infraštruktúry (siete, pc hardware),
*UML, Enterprise Integration Patterns,
*SOA, Business Process Management (BPMNv2, resp. ekvivalent),
*SQL & princípy relačného dátového modelu,
*znalosť middleware technológií (Java/C# app serveres, ESB, MQ),
*znalosť front-end technológií (HTML, CSS, JavaScript),
*správa operačných systémov Windows/Linux výhodou
*veľmi dobré analytické a logické myslenie,
*komunikačné a organizačné schopnosti,
*schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme,
*inovatívnosť, flexibilita.

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3757463  Dátum zverejnenia: 8.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500,-€ brutto