Sieťový špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1600,-€ v závislostí od skúseností kandidáta + 20% rocná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie fungovania hlasovej a dátovej siete s cieľom poskytnúť maximálny výkon a dostupnosť pre užívateľov systémov.
• Zodpovednosť za navrhovanie, inštaláciu, údržbu a podporu LAN, WAN, VoIP infraštruktúry na všetkých pobočkách a dátových centrách, prípadne so zameraním sa na bezpečnosť a firewally.
• Vypracovanie a príprava návrhov týkajúcich sa zlepšenia infraštruktúry IT siete.
• Poskytovanie “high-level” technickej podpory a riešenie problémov dátových sietí.
• Vytvorenie a aktualizácia sieťovej dokumentácie, aktualizácia štandardov týkajúcich sa softwéru ako i hardwéru.
• Kooperácia na projektoch podľa potreby s cieľom optimalizovať nové postupy a/alebo zlepšiť existujúce komunikačné zariadenia a postupy.
• Monitorovanie výkonu a dostupnosti hlasovej a dátovej siete.
• Zabezpečovanie nepretržitej prevádzky v oblasti infraštruktúry siete.
• Technická akceptácia zmien týkajúcich sa IT infraštruktúry.
• Zmierňovanie rizík súvisiacich so zmenami sieťovej infraštruktúry.
• Práca so znalostnou databázou.
• Vykonávanie pracovných úloh a povinností podľa ITIL štandardov, resp. interne definovaných postupov a smerníc.
• Profesionálne vystupovanie na osobných stretnutiach so zákazníkmi a pri poskytovaní služieb.
• Tvorba interných predpisov a smerníc.
• Koncepčné, systémové, tvorivé, metodické práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok 1050,-€ určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- pružná pracovná doba, - Eventy, Teambuildingy

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1600,-€ brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 20% z ročnej mzdy pri 100% plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 24.09.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, IT, technické vysokoškolské I. stupňa, stredné odborné s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 - IT oblasť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*TCP/IP protokoly, ISO/OSI normy - stredne pokročilý.
*Znalosti s konfiguráciou firewallow Cisco a Fortinet sú veľkou výhodou.
*Realizované projetky sú výhodou (migrácia dátového centra, výmena core systému, implementácia nového informačného systému pre viac 1000 užívateľov).

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3737897  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600,-€ v závislostí od skúseností kandidáta + 20% rocná výkonnostná odmena