IT Consultant/Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záujem získavať nové vedomosti a skúsenosti v rozvíjajúcej sa oblasti nových technológií, tak hľadáme práve Teba. Tvojou úlohou bude:

• aktívna podpora rozvoja a prevádzky moderných riešení integračnej platformy (ESB a ETL nástrojov),
• participácia na zmenových požiadavkách a projektoch v zmysle pridelenej role,
• koordinovať práce vykonané dodávateľmi,
• podieľať sa na vývoji, testovaní, oprave chýb, nasadzovaní úprav a nových funkcií na testovacie a produkčné prostredie,
• monitorovať prevádzky a riešenie incidentov vo zverenej oblasti IT systémov/aplikačného portfólia,
• komunikovať s externými spoločnosťami resp. dodávateľmi pri riešení úloh,
• komunikovať so zákazníkom, aktívne sa podieľať na optimalizácii „business" procesov,
• spolupracovať pri príprave architektúry riešenia,
• podieľať sa na návrhoch nových riešení pri rozvoji systémov z pridelenej oblasti,
• vypracovávať technickú špecifikáciu pre zadanie vývojovej úlohy.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

-finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
-5 dní dovolenky navyše
-doplnkové dôchodkové sporenie
-sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
-povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
-stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
-37,5 h týždenný pracovný úväzok, pružná pracovná doba
- Eventy, Teambuildingy

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1500 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Žiadosti zasielajte do: 31.05.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*analytické myslenie,
*schopnosť samostatnej práce,
*schopnosť navrhovať riešenia,
*dobré komunikačné schopnosti,
*schopnosť vhodne priorizovať úlohy,
*otvorenosť k novým technológiám,
*znalosti JAVA výhodou, nie je nutnou podmienkou,
*znalosť nástrojov ETL, ESB výhodou, nie je nutnou podmienkou.

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3667032  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta