Baví Ťa oblasť Web a ECM technológií? Hľadáme práve Teba "Web konzultanta"!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna podpora, údržba a rozvoj existujúcich SW riešení v oblasti internetových-intranetových aplikácii, Enterprise Content Managementu a archívnych riešení v prostredí IXOS.
• Návrh IT architektúry v rámci projektov a vylepšení so zameraním na cenu, cieľovú architektúru a business požiadavky.
• Aktívna účasť na projektoch, interakcia s externými dodávateľmi a partnermi, organizovanie preberania a kontroly kvality externých dodávok, koordinácia interných a externých zdrojov.
• Plnenie pridelených rolí v procesoch incident-problém-change managementu , Application Product Owner.
• Priama komunikácia s business kľúčovými užívateľmi a riešenie optimalizácie procesov na strane business.
• Konzultácie z oblastí webových a ECM technológií.
• Aktívne vzdelávanie v požadovanej oblasti.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- pružná pracovná doba
- Eventy, Teambuildingy

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 1400 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Žiadosti zasielajte do: 30.04.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické VŠ/SŠ s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*Počítačové znalosti
*Prehľad v aktuálnych webových technológiách a trendoch
*programovanie – základy (ľubovoľný programovací jazyk – Java, .NET, PHP,
*Javascript, príp. iné)
*MS Sharepoint, IXOS, J2EE (Netweaver, Tomcat,...) – výhoda
*SAP skúsenosti – výhoda
*Znalosť v oblasti systémovej SAP integrácie - výhoda
*IXOS archivácia - výhoda
*UNIX/Linux administrácia – výhoda
*Znalosť podnikových procesov
*Vysoká proaktivita je nutnosť
*Samostatnosť (schopnosť aj samovzdelávania) je nutnosť
* Komunikačné a prezentačné zručnosti
* Ochota učiť sa nové veci
* Analytické myslenie
*Flexibilita
*Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3647609  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 EUR brutto