Vedúci tímu správy NIS

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 2300 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadiť (tzn. plánovať, organizovať, viesť, koordinovať a kontrolovať) tím pridelených zamestnancov v súlade s platnými internými pravidlami a postupmi.
• Vykonávať pravidelné kontroly bezpečnosti práce a OPP v súlade s platnými internými pravidlami a postupmi.
• Pripravovať podklady pre plánovanie, predkladať ich na schválenie nadriadenému (vedúcemu úseku), kontrolovať vecné plnenie rozpočtu.
• Riadiť aktualizáciu podkladových máp, monitorovať zber údajov, riadiť ich spracovanie do distribučných systémov a vyhodnocovať stav dát.
• Určovať koncepciu Distribučných systémov, riadiť rozvoj, údržbu a správu Distribučných systémov.
• Určovať spôsob riešenia užívateľských požiadaviek na zmenu a úpravu funkcionalít v distribučných systémov.
• Kontrolovať realizáciu dohodnutých zmien v systémoch, riadiť ich otestovanie na strane ZSE a organizovať ich zavedenie do užívania vrátane školení užívateľov.
• Vytvárať smernice a spolupracovať na tvorbe smerníc, postupov a SLA.
• Komunikovať s dodávateľmi, externými a internými zákazníkmi.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 25.01.2019

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ostatné certifikáty:
Ďalšie požiadavky:
*GIS expert, znalosť IT systémov/znalosť elektrických zariadení,
*schopnosť viesť ľudí, orientácia na výsledok,
*samostatnosť, angažovanosť, flexibilita,
*technické myslenie a dobré komunikačné zručnosti

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a.s., člen skupiny E.ON
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3576102   Dátum zverejnenia: 11.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 2300 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena.