Rád vzdelávaš ľudí? Pridaj sa k nám, hľadáme trénera!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.1.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 900 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste niekto kto sa rád učí niečo nové, vytvára a následne zaujímavou formou vzdeláva svojich kolegov?
Ak ste čerstvým absolventom VŠ a máte chuť na sebe pracovať, tak Vás radi naučíme vzdelávať svojich kolegov a to v rôznych oblastiach:
- budete realizovať úvodné a ďalšie vzdelávanie pre našich kolegov z rôznych predajných kanálov,
- predstavovať im naše produkty, procesy a prácu v systémoch,
- pripravovať a realizovať ďalšie vzdelávanie pre rozličné cieľové skupiny na aktuálne témy (nové produkty, nové systémy).
Taktiež budete vytvárať e-learningové kurzy a školiacu dokumentáciu.
Súčasťou Vašej práce bude aj meranie a vyhodnocovanie aktuálnej vedomostnej úrovne napríklad aj prostredníctvom e-testingu a
certifikácie.
Budete aj súčasťou vybraných projektov našej spoločnosti.
Očakávame, že budete pracovať so spätnou väzbou našich kolegov a aj na jej základe budete prinášať návrhy na zlepšenia.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 15.12.2018

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti zákazníckych služieb a s realizáciou tréningov- výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti?
*Ste samostatný a flexibilný človek?
*Rád sa učíte nové veci?
*Ste ochotný cestovať?
*MS Office - pokročilá úroveň
*SAP CRM - výhodou
*Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na strednej úrovni
*Práca s IT systémami - naučíte sa ich ovládať tak, že ich budete školiť našich kolegov
*Vodičský preukaz typu B - nevyhnutnou súčasťou práce na tejto pozícii je pravidelné cestovanie do Bratislavy a Nitry

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a.s., člen skupiny E.ON
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3552113   Dátum zverejnenia: 3.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 900 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.