Rád vzdelávaš ľudí? Pridaj sa k nám, hľadáme trénera!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 900 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste niekto kto sa rád učí niečo nové, vytvára a následne zaujímavou formou vzdeláva svojich kolegov?
Ak ste čerstvým absolventom VŠ a máte chuť na sebe pracovať, tak Vás radi naučíme vzdelávať svojich kolegov a to v rôznych oblastiach:
- budete realizovať úvodné a ďalšie vzdelávanie pre našich kolegov z rôznych predajných kanálov,
- predstavovať im naše produkty, procesy a prácu v systémoch,
- pripravovať a realizovať ďalšie vzdelávanie pre rozličné cieľové skupiny na aktuálne témy (nové produkty, nové systémy).
Taktiež budete vytvárať e-learningové kurzy a školiacu dokumentáciu.
Súčasťou Vašej práce bude aj meranie a vyhodnocovanie aktuálnej vedomostnej úrovne napríklad aj prostredníctvom e-testingu a
certifikácie.
Budete aj súčasťou vybraných projektov našej spoločnosti.
Očakávame, že budete pracovať so spätnou väzbou našich kolegov a aj na jej základe budete prinášať návrhy na zlepšenia.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 31.10.2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti zákazníckych služieb a s realizáciou tréningov- výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti?
*Ste samostatný a flexibilný človek?
*Rád sa učíte nové veci?
*Ste ochotný cestovať?
*MS Office - pokročilá úroveň
*SAP CRM - výhodou
*Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na strednej úrovni
*Práca s IT systémami - naučíte sa ich ovládať tak, že ich budete školiť našich kolegov
*Vodičský preukaz typu B - nevyhnutnou súčasťou práce na tejto pozícii je pravidelné cestovanie do Bratislavy a Nitry

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3519423  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 900 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.