Technik GIS

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.12.2018
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 1200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávať a verifikovať dáta v databáze GIS.
Zodpovedať za korektné zapracovanie dát do databázy GIS.
Zabezpečovať prípravu jednoduchých mapových výstupov.
Komunikovať nedostatky zadaných dát so zadávateľom úlohy.
Poskytovať konzultácie v IT projektoch za GIS.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 24.10.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, stavebné

SŠ - geodetické
VŠ - I. stupeň výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*AutoCAD, MicroStation - výhodou
*zmysel pre detail, technické myslenie,
*tímový hráč, dobre komunikačné zručnosti,
*dôslednosť, samostatnosť, rozhodnosť,
*orientácia na výkon

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3511011  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 1200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena.