Špecialista segmentu korp. predaja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vypracovanie komplexných biznis analýz korporátneho predaja: zmluvné hodnoty zákazníka, štatistika predaja, pohľadávky, zostavy pre zákazníkov podľa zazmluvnených požiadaviek, materiály do predstavenstva, report z Request Tracker a pod.
• Zodpovednosť za vypracovanie komplexnej biznis analýzy vývoja definovaných KPI's v úseku korporátneho predaja.
• Vypracovávať pravidelné a ad-hoc analýzy predaja a profitability a reporty pre úsek korporátneho predaja (výnosy na báze produktových portfólií ; náklady; forecasty predaja a ostatných relevantných ukazovateľov).
• Participovať na tvorbe obchodných plánov úseku korporátneho predaja.
• Kontrolovať správnosť a konzistentnosť údajov v informačnom systéme spoločnosti a súlad dát s platnými metodickými usmerneniami a procesmi spoločnosti.
• Navrhovať optimalizácie reportov, ich dátovej štruktúry a systémovej dostupnosti – SAP – ISU/PUS, PES, Business Explorer, Pricing tool, Customer relationship management (CRM).
• Spravovať externé databázy s informačnými údajmi a väzby medzi nimi a priečinky segmentu korporátneho predaja.
• Vytvárať a udržiavať zákaznícku kartu a reporting v CRM (nastavovať a spravovať príležitosti na predaj, aktivity na obchodného partnera, marketingové atribúty a kontaktné osoby).
• Navrhovať riešenia na elimináciu zistených nedostatkov a na optimalizáciu a zefektívňovať procesy, metodiky a pracovné postupy pri tvorbe podkladov.
• Participácia na projektoch na základe pridelenej role.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Microsoft Excel - Programovanie aplikačných formulárov pre makrá

Žiadosti zasielajte do: 18.12.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky:
*Kreativita, tímová spolupráca, komunikačné schopnosti, organizačná schopnosť a analytické myslenie

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3235963  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou