Špecialista RIS

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Individuálny popis:
Spravovať, prevádzkovať, udržiavať, odstraňovať poruchy, rozvíjať, kontrolovať, diagnostikovať a konfigurovať riadiace zariadenia, a
informačné systémy reálneho času na ES, vedeniach a zariadeniach v pôsobnosti ZSE.
Protokolárne skúšať nové zariadenia v zmysle platných predpisov a posudzovať ich spôsobilosť pre nasadzovanie v podmienkach skupiny ZSE.
Kontrolovať kompletnosť dodávok.
Operatívne riešiť poruchové stavy.
Odstraňovať a evidovať poruchy. Navrhovať plány údržby.
Riadiť a realizovať preventívne činnosti.
Evidovať protokol z preventívnej údržby a vyhodnocovať výsledky z preventívnej činnosti.
Organizačne zabezpečovať realizácie zákazky vlastnými kapacitami alebo dodávateľsky.
Diagnostikovať a analyzovať technické zariadenia riadiacich systémov, ich funkčnosť SW a HW vybavenia, navrhovať opatrenia pre odstránenie prípadných rizík.
Realizovať nasadenia nových zariadení a ich uvedenie do prevádzky, poskytovať konzultácie, kontrolovať projektovú dokumentáciu, odsúhlasovať technické riešenia.
Protokolárne odovzdávať zariadenia do dispečerského riadenia.
Vykonávať administratívne činnosti vrátane činností na systémoch SAP.
Zálohovať a aktualizovať dáta systémových údajov.
Spravovať dokumentáciu prevádzkovaných zariadení.
Spravovať systém SCADA.
Aktualizovaťparametre.
Realizovať požiadavky na zmenu.
Editovať dáta energetickýchzariadení.
Zisťovať skutkový stav pred návrhom technického riešenia.
Zabezpečovať odstránenie porúch dodávateľsky.
Pripravovať metodiky a materiály na školenia SCADA.
Účasť na pripomienkových konaniach.
Preberať realizačnú dokumentáciu.
Informovať žiadateľov o zmenách v RISe, vykonávať školenia a preberať realizačnú dokumentáciu.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 16.11.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*GIS, RIS, LAN- expert

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3219784  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou