IT Administrator

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• základná správa LAN/ WAN, Windows server
• práca s Active Directory, DNS, DHCP..
• správa a inštalácia Windows 7,10
• administrácioa a práca v prostredí office 365
• znalosti elektronickej pošty na báze MS Exchange , Exchange Server
• ladenie systémov a MS cluster, Clustering
• administrácioa diskových polí (HP blade)
• nasadzovanie MS Active Directory, MS Exchange, DNS
• práca na projektoch ako člen projektového tímu

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

• Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
• 5 dní dovolenky navyše
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
• Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
• Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
• Eventy, Teambuildingy
• Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
• Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 30.10.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

administrácia

Ďalšie požiadavky:
*• skúsenosti s administráciou diskových polí (HP blade)
*• skúsenosti s produktom MS Sharepoint na úrovni administrácie
*• znalosti serverového hardware (servery, diskové polia, blade technológie)
*• skúsenosti z nasadzovania MS Active Directory, MS Exchange, DNS
*• skúsenosti s prácou na projektoch ako člen projektového tímu
*• orientácia v ITSM/ITIL (Change management etc)

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3196155  Dátum zverejnenia: 24.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou