Operational Excellence Expert

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľať sa na formovaní a implementácii Operational Excellence
(OE) v skupine ZSE
• tvoriť a rozvíjať základy neustáleho a udržateľného zlepšovania
výkonu, aktívne podporovať biznis lídrov, agentov OE a zamestnancov pri
plnení obchodných cieľov
• Aaalyzovať a zaznamenávať procesy a predkladať návrhy optimalizácie.
• viesť pracovné skupiny, alebo sa ich zúčastňovať, budovať a školiť
potenciál bežných zamestnancov aj OE pracovníkov na viacerých úrovniach
• spoluvytvárať vnútorné nastavenie spoločnosti, kedy zamestnanci
hľadajú spôsoby, ako robiť veci lepšie
• koučovať líniových vedúcich, ako efektívne pracovať na neustálom
zlepšovaní využitím nástrojov OE a sledovať udržateľnosť fungovania OE v
skupine ZSE
• podporovať implementáciu, mentoring a koučing OE agentov v
príslušných tímoch ZSE; poskytovať odborné názory a podporu v zavádzaní
OE v skupine ZSE
• zabezpečovať konzistentné uplatňovanie štandardov OE.
• aktívne podporovať celoskupinový prístupu k OE rozvíjaním
štandardov, kvalitných školiacich materiálov, systemizáciou osvedčených
postupov, kalkuláciou a konzultáciou finančných prínosov OE s kontrolingom
• zabezpečovať a dodržiavať koncernové pravidlá v oblasti OE
• podporovať komunikáciu a aktivity na jej zlepšenie, byť aktívne v
kontakte s kolegami z COE tímu (Center of Excellence), a podporovať
zdieľanie osvedčených postupov s inými útvarmi
• prispievať k aktivitám v oblasti OE, napr. školeniami, hodnoteniami, certifikáciami
• využívať OE nástroje v každodennej praxi

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 22.09.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Ďalšie požiadavky:
*Vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, samostatnosť.
*Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3180312  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou