Interný audítor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovať adekvátnosť a efektívnosť internej kontroly, riadenia rizík,
či sú v súlade s platnými smernicami Posudzovať kvalitu informačných
systémov, procesov vedenia v ZSE a jej dcérskych spoločnostiach
Posudzovať adekvátnosť identifikácie rizika a manažérskych postupov
Posudzovať efektívnosť a adekvátnosť kontrolného systému Posudzovať
opatrenia prijaté na ochranu aktív Posudzovať spoľahlivosť, stálosť a
integritu manažmentu, finančných a operačných informácií Posudzovať
dodržiavania prijatých postupov, štandardov, legislatívy a pravidiel
Hodnotiť hospodárnosť a efektívnosť vo využívaní zdrojov Hodnotiť
efektivitu pri dosahovaní cieľov stanovených pre činnosť ZSE a jej
dcérskych spoločností Viesť dokumentáciu adekvátnosti a efektívnosti
finančných, operačných a informačných systémových kontrol Poskytovať
podporu pri vyšetrovaní zásadných podozrení zo sprenevery v rámci ZSE
skupiny Aktualizovať audit manuálu, ktorý obsahuje postupy týkajúce sa
plánovania, vedenia a vykonávania interných auditov Monitorovať
implementácie odporúčaní zo správ interného auditu pre predstavenstvo a
manažment.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Žiadosti zasielajte do: 24.10.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*- min. 3 roky praxe
*- MS Office - pokročilá úroveň
*- snaha o samostatné vzdelávanie v oblasti auditu a rozvoja audítorských zručností

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2746873  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou