Špecialista BOZP a PO

ZAPA beton SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
45.000 - 48.000,- Kč ( 1.800 - 1.900,- € )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracováva a aktualizuje dokumentáciu BOZP a PO,
interne prevádza kontroly a plnenia BOZP a PO, poskytuje konzultačnú činnosť vedúcim zamestnancom v oblasti BOZP a PO,
eviduje a vyhodnocuje množstvo prac. úrazov a chorôb,
rieši pracovné úrazy - splnenie zákonných lehôt, spolupracuje s vedúcimi pri zápise o pracovnom úraze, vytvára metodiku podľa zákona o pracovných úrazoch,
metodicky vedie oblasť povinného vzdelávania zamestnancov v oblasti BOZP a PO, sleduje platnosti zákonných školení, dáva návrhy na zmeny a aktualizácie,
vykonáva školenia vedúcich zamestnancov v oblasti BOZP a PO,
pripravuje podklady a zúčastňuje sa kontrol z úradov Inšektorátov práce a hygieny.
Pri splnení potrebnej kvalifikácie bude vykonávať činnosť i na niektorých prevádzkach ZAPA beton a.s. v ČR

Pravidelné školenia, zvyšovanie kvalifikácie,
služobné auto aj na súkromné účely,
dovolenka 5 týždňov,
100,- Kč stravné lístky,
multisport karta,
notebook a mobilný telefón,
zodpovedajúce motivačné finančné ohodnotenie,
možnosť výuky angličtiny hradené zamestnávateľom,
podporu v profesnom a osobnom raste,
príspevok na dôchodkové poistenie,
zľavu na naše výrobky,
zázemie úspešnej a dynamickej firmy s dlhou tradíciou v stavebníctve
príjemný kolektív, priateľské pracovné prostredie
a mnoho ďalších

Miesto výkonu práce naša prevádzka v ČR podľa dohody napr. Hulín, Zlín, Brno, Hranice.
Výberové konanie je organizované spol. ZAPA beton a.s. Odpovedaním na tento inzerát súhlasíte s odovzdaním všetkých zaslaných dokumentov a informácií našej materskej spol. v Českej republike. Viac informácií o výberovom konaní a spracovaní osobných údajov získate na tel.: +420 773 538 124.
Úspešný kandidát bude zamestnancom českej spoločnosti ZAPA beton a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti autorizovaného bezpečnostného technika pre SR.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti technika PO pre SR.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti BOZP a PO pre ČR výhodou.
Spoľahlivosť, dôslednosť.
AJ výhodou.
Aktívny vodič, časté služobné cesty po celej SR a časti ČR.

Výroba, predaj a distribúcia betónových zmesí

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3778532  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45.000 - 48.000,- Kč ( 1.800 - 1.900,- € )