Dispečer Betonárne - Nové Mesto nad Váhom

ZAPA beton SK s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POSTAVTE SVOJU KARIÉRU NA BETÓNOVÝCH ZÁKLADOCH!

Do nášho tímu v Novom Meste nad Váhom hľadáme jednu z najdôležitejších pozícií betonárne – Dispečera/operátora.

Ako vyzerá pracovný deň na pozícii Dispečer v ZAPA beton?

  • ste v neustálom kontakte s ľuďmi a to ako po telefóne, tak osobne
  • riadite prakticky celú betonáreň na základe prichádzajúcich objednávok a organizujete kolegom prácu tak, aby betonáreň fungovala ako hodinky
  • vyrábate betónové zmesi podľa objednávok
  • ste zodpovedný za dodržiavanie požadovanej konzistencie a kvality betónovej zmesi
  • vystavíte dodacie listy, daňové doklady a potvrdenky
  • zaisťujete pravidelnú údržbu, čistotu a poriadok prevádzkových priestorov betonárne
  • tanete se súčasťou tímu 5. ľudí
  • pracovná doba je od 7hod. - do 15.30hod., práca cez víkendy podľa dohody

Bez čoho se na tejto pozícii u nás nezaobídete?

  • uvítame medzi sebou človeka aspoň s výučným listom
  • bez vodičského preukazu sk. B to nepôjde
  • základy práce na počítači sú dostačujúce
  • privítame skúsených dispečerov rovnako radi, ako človeka s menšou praxou, ale veľkou chuťou sa učiť
  • A akú hľadáme osobnosť? Organizačne schopného, komunikatívneho človeka, tímového hráča, ktorý je psychicky odolný

Čo Vám ponúkame my?

  • menší kolektív ľudí, ktorý Vás srdečne prijme
  • priemerný zárobok okolo 1 100 € hrubého/mesiac
  • pracovitý človek si u nás môže zarobiť, preplácame nadčasy, prácu počas víkendov a sviatkov
  • nie sme sezónni pracovníci, garantujeme zárobok mzdy i v zime
  • na oddych budete mať 5 týždňov
  • príspevok na dôchodkové pripoistenie
  • stravenky v hodnotě 3,60Eur
  • sme schopní Vám zaplatiť strojnícky preukaz
  • stane sa z Vás odborník na technológie pri výrobe betónu, naučíme Vás naše produkty a technologické procesy
  • budete súčasťou firmy s dlhoročnou tradíciou, ktorá má v odbore meno a je stabilná, takže sa o prácu nemusíte báť

Pokiaľ spĺňate uvedené predpoklady a požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku formou odpovedi na tento inzerát.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3217567  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.