Technik / Koordinátor zvárania

ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 53, Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
min. 10 €/hod., mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola technickej dokumentácie (kontrola úplnosti a správnosti dokumentácie)
- Sledovanie postupu realizácie prác z technického a technologického hľadiska a kontrola dodržiavania podmienok stanovených v dokumentácii projektu
- Technické posúdenie zváračských prác na konkrétnom projekte (požiadavky na kvalitu zvarov, stanovenie postupu zvárania a pod.)
- Dozor nad zváracím procesom (pravidelná kontrola zvárania a kvality zvarových spojov (veľkosť, kvalita a úplnosť zvarov, stav zvarenca po príprave na zváranie)
- Koordinácia zváračov a odborný dohľad
- Organizovanie NDT skúšok
- Zodpovedá riaditeľovi výroby

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti,
- stabilnú mesačnú mzdu,
- možnosť kariérneho rastu,
- stravné lístky, a iné.
- prijímame aj živnostníkov
- preplatenie cesty nad 50km

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Prosíme Vás, aby sa prihlásili iba tí, ktorí už majú skúsenosti na rovnakej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Precíznosť
Samostatnosť
Technický talent
Spolahlivosť
Komunikatívnosť
Certifikát IWE/EWE výhodou
Prax v danej oblasti aspoň 2 roky
MS Office - pokročilý

ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Antonio Zamperla S. p. A., ktorá sídli v Taliansku. Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou veľkých oceľových konštrukcií pre zábavné parky, ako sú horské dráhy a rôzne iné zábavné atrakcie, celosvetovo. Naše výrobky si môžte pozrieť na www.zamperla.com .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3794069  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 10 €/hod., mzda závisí od skúseností uchádzača