Údržbár

ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 53, Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
9 €/hodina pre živnostníkov, 6,50 €/ hodina v hrubom pre zamestnancov - mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mechanická oprava zariadení (CNC stroje, zváračky, Plazma, ohýbačky ...)
• Oprava elektrických zariadení
• Zodpovednosť za servisovanie zariadení
• Telefonické objednávky servisov
• Bežné údržbárske práce
• Preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby
• Práca na dennej zmene, v prípade potreby práca v noci, cez víkend alebo nadčas

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti,
- stabilnú mesačnú mzdu,
- možnosť kariérneho rastu,
- stravné lístky, a iné.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Schopnosť vykonávať a riadiť údržbárske práce samostatne alebo spolu s externými firmami
- Základné znalosti elektriky a mechaniky
- Schopnosť analyzovať poruchy stroja
- Oprávnenie na opravu elektrických zariadení
- Taliansky jazyk alebo anglický jazyk - výhoda

ZAMPERLA SLOVAKIA, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Antonio Zamperla S. p. A., ktorá sídli v Taliansku. Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou veľkých oceľových konštrukcií pre zábavné parky, ako sú horské dráhy a rôzne iné zábavné atrakcie, celosvetovo. Naše výrobky si môžte pozrieť na www.zamperla.com .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3558323  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 €/hodina pre živnostníkov, 6,50 €/ hodina v hrubom pre zamestnancov - mzda závisí od skúseností uchádzača