Obchodný zástupca - predaj vín

Zámocké vinárstvo, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100+odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových (Horeca segment, vinotéky, distribútori)
- rozvoj trhu v danej oblasti
- aktívne vzdelávať obchodných partnerov a konečných spotrebiteľov
- monitorovanie trhu a spracovávanie informácií
- príprava cenových ponúk, prezentácií
- plnenie obchodných plánov
- vybavovanie reklamácií
- odborné poradenstvo

- bezplatné produktové školenia
- firemný mobil
- možnosť sebarealizácie
- účasť na celkovom rozvoji firmy
- zamestnanecké zľavy na vlastné výrobky

Svoje životopisy zasielajte emailom. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vinárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť plánovať a organizovať prácu
- samostatnosť, kredativita, zodpovednosť, flexibilita
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- prax na danej pracovnej pozícii vítaná

Zámocke vinárstvo je nový a ojedinelý projekt, kde sa skĺbila história, ale aj moderna na jednom mieste. V historických pivniciach Šimák zámok Pezinok sa vyrábajú vína najmodernejšími technológiami. Z vlastných viníc meníme hrozno na krásne vína, ktoré získali významné ocenenia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po celkovej rekonštrukcii zámku bude k dispozícii hotel, reštaurácia, zámocká viecha, galéria skla, Pálffyho apartmány a ďalšie oku lahodiace atrakcie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3643616  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100+odmeny z predaja