Someliér

Zámocké vinárstvo, s. r. o.

Miesto práce
Mladoboleslavská 5, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vinárstva hľadáme nového kolegu so záujmom o vína. Hlavnou náplňou bude organizovanie degustácií, prezentácia a predaj vín vo vinárstve. Cieľom nového someliéra je aj podporiť predaj a komunikáciu s existujúcimi, ale aj novými klientmi vo vinotékach, reštauráciách a hoteloch.

Možnosť pracovať v historicky atraktívnych priestoroch zámku. Ponúkame priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. Aktívne vzdelávanie a príležitosť k odbornému rastu. Someliérske kurzy. Zamestnanecké ceny na naše výrobky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným osobnostným predpokladom je chuť pracovať s vínom a so zákazníkmi. Príjemné, komunikatívne a profesionálne vystupovanie. Zodpovednosť a dôslednosť.

Zámocke vinárstvo je nový a ojedinelý projekt, kde sa skĺbila história, ale aj moderna na jednom mieste. V historických pivniciach Šimák zámok Pezinok sa vyrábajú vína najmodernejšími technológiami. Z vlastných viníc meníme hrozno na krásne vína, ktoré získali významné ocenenia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po celkovej rekonštrukcii zámku bude k dispozícii hotel, reštaurácia, zámocká viecha, galéria skla, Pálffyho apartmány a ďalšie oku lahodiace atrakcie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3260799  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac