Zdravotnícky záchranár

ZaMED, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 190 EUR/mesiacMinimálna základná mzda 1190 Eur + variabilná zložka + príplatky za zvyšovanie kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie komplexnej neodkladnej zdravotnej starostlivosti o pacientov v ambulanciách záchrannej zdravotnej služby
- Vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov
- Realizácia výkonov zodpovedajúcich dosiahnutej kvalifikácii a stanoveným kompetenciám, v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami lekárskej vedy, podľa platnej legislatívy
- Výkon vyššie uvedených činností na pozícii zdravotnícky záchranár samostatne v posádke rýchlej zdravotníckej pomoci (RZP) alebo pod dohľadom lekára v posádke rýchlej lekárskej pomoci (RLP).

• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Náborový príspevok 1000,- EUR
• Príplatky za zvyšovanie kvalifikácie vo výške až 570,- Eur/mesačne k základnej mzde
• možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania aktívne podporovaná zamestnávateľom
• ročné odmeny v závislosti na pracovnom výkone
• príspevok na stravu nad rámec zákonného minima
• vianočný príspevok, príspevok pri životných jubileách
• príspevok na školné v prípade rozširovania kvalifikácie a odmena za ukončenie vzdelania
• možnosť stať sa popri práci záchranára aj inštruktorom tréningového centra a podieľať sa na vzdelávaní a tréningu budúcich kolegov
• ...a mnoho ďalších benefitov

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený zapojiť sa do nášho kolektívu, dajte nám vedieť. Spolu so stručnou informáciou, odkedy a na ktorej našej stanici (http://www.zamed.sk/o-nas/posobnost/) by ste chceli pracovať nám pošlite mailom aj Váš profesijný životopis. Vyhradzujeme si právo kontaktovať späť len vybraných kandidátov. Tešíme sa na stretnutie s vybranými uchádzačmi na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor zdravotnícky záchranár, diplomovaný zdravotnícky záchranár, VŠ 1. stupňa urgentná zdravotná starostlivosť

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 100% profesionalita, za každých okolností, vo výkone práce, aj v komunikácii s pacientmi a kolegami
• zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie
• prax v záchrannej zdravotnej službe výhodou
• znalosť slovenského jazyka podmienkou (maďarský, ani iný cudzí jazyk sa nevyžaduje)
• pripravenosť plniť vždy náročné požiadavky kladené na posádky záchrannej zdravotnej služby, v každú dennú dobu, v každom ročnom období, pri každom jednom zásahu.

Pozícia je vhodná pre:
- záchranárov, ktorí majú záujem robiť veci správne, aj keď je to niekedy náročnejšie a nehanbia sa za to
- záchranárov, ktorí sú ochotní učiť sa meniť svoje vlastné doterajšie postupy, ak to môže pomôcť pacientovi
- záchranárov, ktorí chcú pracovať s najmodernejším prístrojovým vybavením, ktoré je na Slovensku dostupné v záchrannej zdravotnej službe
- záchranárov, ktorí chcú pracovať s lekármi a záchranármi, ktorí patria k špičke vo svojom odbore a sú uznávanými expertmi doma aj v zahraničí
- záchranárov, ktorí sa neboja, že kvalita ich práce bude neustále hodnotená
- záchranárov, ktorí spätnú väzbu nevnímajú ako negatívum, ale ako šancu pre vlastné zlepšenie
- záchranárov, ktorí chcú pracovať v záchranke, ktorá je na Slovensku lídrom v oblasti inovácií a chcú prispieť k poskytovaniu špičkovej neodkladnej zdravotnej starostlivosti

Pozícia je nevhodná pre:
- záchranárov, ktorí „sú už unavení z pacientov a dávajú im to pocítiť“,
- záchranárov, ktorí „nerozumejú, prečo by mali robiť veci tak, ako ich prikazujú predpisy“,
- záchranárov, ktorí „už vedia všetko najlepšie a nepotrebujú sa učiť už nič nové“,
- záchranárov, ktorí „nerobia chyby, na rozdiel od všetkých okolo“.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním ambulancií rýchlej zdravotnej a lekárskej pomoci.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4369952  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac