Odborný pracovník záložne

Záložňa GARANT PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 600 EUR v čistom, plus prémie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a oceňovanie zlatých a strieborných šperkov, elektroniky, mobilných telefónov a práca s počítačom.

Zamestnanecká zľava pri nákupe firemného tovaru.
Možnosť získavania nových poznatkov a neustály profesionálny rast.
Iné výhody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záložná činnosť, predaj tovaru

Komunikatívnosť a profesionálne vystupovanie, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, presnosť, lojálnosť, vysoké pracovné nasadenie, chuť neustále sa učiť niečo nové. Schopnosť aplikovať naučené v praxi.

Počiatky spoločnosti Záložňa GARANT PLUS, s.r.o. siahajú do roku 2003. V tomto roku začala pôsobiť na Slovensku spoločnosť Štefan Máté MŠ, ktorá sa zaoberala maloobchodnou činnosťou.
Meniacimi sa potrebami trhu, spoločnosť postupne rozšírila oblasť svojho pôsobenia o záložnú činnosť a v roku 2013 vznikla spoločnosť Záložňa GARANT PLUS, s.r.o. špecializujúca sa výlučne na na túto oblasť pôsobnosti.
Pod novým obchodným názvom spoločnosť postupne rozširuje sieť svojich záložní po celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3252317  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 600 EUR v čistom, plus prémie podľa výkonu