Pomocná pracovná sila na predajni v Bratislave

Záložňa Breva

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 037,09 EUR/mesiacHrubá základná mzda 1.037,09 €. Ponúkaný nástupný mesačný plat v čistom od 800,00 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné pracovné na predajni. Upratovanie kancelárskych a predajných priestorov.

Práca v mladom kolektíve, možnosť získavania nových poznatkov a neustáleho profesionálneho rastu.
Po nástupe do práce prebehne komplexné zaškolenie. Prax nevyžadujeme.
Zamestnáme aj uchádzačov, ktorí bývajú aj v iných lokalitách ako sú určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.

Zľava pri nákupe firemného tovaru.
Iné výhody.

Stabilné pracovné miesto u lídra v oblasti záložníctva.

NEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu a bližších informácií
VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00 hod
na tel. č.: 0902/101 632, 0904/250 449, 0903/659 318 alebo 0907/519 304.
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie SMS ani e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4436100  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 037,09 EUR/mesiac