Referent/ka oddelenia e-shop v Prešove.

Záložňa Breva

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
755,68 EUR/mesiacHrubá základná mzda 755,68 €. Ponúkaný nástupný plat čisté 600 € (základná mzda) + 74 € v stravných lístkoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa e-shopu. Evidencia, zapisovanie a zadávanie položiek a fotografií .

Preplácanie nadčasov, stravné lístky, možnosť pracovného postupu, podporujeme zamestnancov v štúdiu na vysokej škole, zľava pri nákupe firemného tovaru.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
V prípade záujmu VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 - 15:00
na tel. č.: 0904/250 449, 0903/659 318 alebo 0907/519 304.
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje, precíznosť, rýchlosť a dobrú znalosť práce s internetovým prehľadačom.
Chuť učiť sa a mať predpoklady pre pracovný postup.

Obchodná spoločnosť - celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.
Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.

Osobný dotazník na stiahnutie: http://zaloznabreva.sk/web/doc/sk_dotaznik.pdf

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3936080  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 755,68 EUR/mesiac