Sandwich Artist pre SUBWAY Košice

ZALKS s.r.o.

Miesto práce
Aupark Shopping Center, Námestie osloboditeľov, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
január 2024
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 - 5,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA ČLENOM ZAUJÍMAVÉHO TÍMU a vyskúšaj prácu s prípravou a predajom sendvičov, wrapov a šalátov

- práca v mladom tíme šikovných inšpiratívnych ľudí
- flexibilný pracovný čas - možnosť plánovania zmien podľa Vašich študijných potrieb a záujmov
- prioritne hľadáme kolegov na ranné (doobedňajšie) zmeny
- práca vhodná aj pre mamičky na materskej
- možnosť profesijného a mzdového rastu
- variabilná mzda, ktorá bude rásť postupne s tvojou snahou a šikovnosťou
- zamestnanecká strava + zľavy

Vážime si Vašu dôveru a všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Termín nástupu bude individuálne dohodnutý s každým uchádzačom.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov najneskôr do dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ústretovosť, orientácia na zákazníka a flexibilita
- dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup
- tímový duch, ochota učiť a rozvíjať sa
- dodržiavanie štandardov daných značkou Subway®
- odvaha, všetko potrebné Vás naučíme

Značka SUBWAY® je franchisingovým reťazcom s rýchlym občerstvením. Zameriava sa predovšetkým na každý deň čerstvo pripravené sendviče, wrapy, šaláty - šalátové misky, ktoré sú pripravované priamo pred očami zákazníka, presne podľa želania zákazníka.
Skladajú sa z čerstvo upečeného pečiva, mäsovej, či vegetariánskej alebo vegánskej náplne, bohatej zeleninovej oblohy, syra, omáčky, korenia a prípadne ďalších extra surovín. Všetky sendviče, wrapy a aj šalátové misky sa vyrábajú zo surovín pripravovaných priamo v predajni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4140798  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.