Sandwich Artist pre prevádzku SUBWAY®

ZALKS s.r.o.

Miesto práce
OC Optima, Moldavská cesta, Juh
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 - 5,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA ČLENOM ZAUJÍMAVÉHO TÍMU a vyskúšaj prácu s prípravou a predajom sendvičov, wrapov a šalátov, ktoré pripravujeme priamo pred očami zákazníka. Nie sme obyčajný fastfood. Popri skvelých čerstvo plnených sendvičoch pripravujeme aj chrumkavé pečené zemiačky, koláčiky.

- práca v mladom tíme šikovných inšpiratívnych ľudí

- ponúkame stabilitu, zohratý tím, férovosť

- uvedený plat je orientačný a môže sa meniť na základe skúseností, nadšenia a očakávaní

- prioritne hľadáme kolegov na ranné (doobedňajšie) zmeny

- zamestnanecká strava + zľavy

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím životopis na mail adresu [email protected]

Termín nástupu bude individuálne dohodnutý s každým uchádzačom.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov najneskôr do dvoch týždňov.
Vážime si Vašu dôveru a všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- tímový duch, ochota učiť a rozvíjať sa
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou
- odvaha a zodpovedný prístup, všetko ostatné Vás naučíme

Značka SUBWAY® je franchisingovým reťazcom s rýchlym občerstvením. Zameriava sa predovšetkým na každý deň čerstvo pripravené sendviče, wrapy, šaláty - šalátové misky, ktoré sú pripravované priamo pred očami zákazníka, presne podľa želania zákazníka.
Skladajú sa z čerstvo upečeného pečiva, mäsovej, či vegetariánskej alebo vegánskej náplne, bohatej zeleninovej oblohy, syra, omáčky, korenia a prípadne ďalších extra surovín. Všetky sendviče, wrapy a aj šalátové misky sa vyrábajú zo surovín pripravovaných priamo v predajni. Pokrmy pripravujeme rýchlo, ale nepoľavujeme z nárokov na kvalitu a chuť našich špecialít. Nájdete u nás originálne ingrediencie, ktoré si vychutnáte doslova všetkými zmyslami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1139314  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.