Údržbár mechaniky - strojný zámočník, celá SR

ZAL - Zlievareň AL, s. r. o.

Kremnica, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zodpovedá za údržbu výrobných strojov a zariadení s cieľom zabezpečiť ich požadovaný technický stav a prevádzkyschopnosť s ohľadom na bezpečnosť, kvalitu, životné prostredie, náklady a produktivitu.

mesačná bonifikačná prémia vo výške 50 €
príplatky za sťažené prostredie
nadštandardná zdravotná starostlivosť
príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
5 dní dodatkovej dovolenky
stravovanie v areáli spoločnosti
príspevok na stravu nad rámec zákona
príspevok pri životnom jubileu

možnosť ubytovania v služobnom byte (vhodné aj pre rodiny)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mail: [email protected].

Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

K Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti ZAL – Zlievareň Al, spol. s r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

ovládanie a čítanie technickej výkresovej dokumentácie
znalosť obsluhy obrábacích strojov - sústruh, fréza
vyučený v odbore strojný zámočník
platný zváračský preukaz: zváranie el. oblúkom, zváranie a rezanie autogénom, zváranie metódou TIG
praktické technické skúsenosti a zručnosti
zodpovednosť

Spoločnosť s ručením obmedzeným vznikla v roku 1993. Hlavným predmetom činnosti je odlievanie hliníkových odliatkov technológiou gravitačného liatia do kokíl a do piesku a s tým súvisiace doplnkové služby, ako je finálne opracovanie odliatkov, výroba modelových zariadení a doprava výrobkov zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2988038  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 eur