Učiteľ/ka ZUŠ

Základná umelecká škola Mojmírovce

Miesto práce
Mojmírovce 897, Mojmírovce, Mojmírovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
43%

Počet študentov školy
193

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Znalosť práce s PC, internet, e-mailová komunikácia, MS Word (office 365), skúsenosti so systémom ascEdupage.

Vzdelanie
Vzdelanie podľa Zákona č.138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR č.173/2023 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
Možnosť - ukončené konzervatórium (absolutórium) prípadne študent 5./6. ročníka konzervatória, vysokej školy so zameraním hra na gitare, vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa, 2. stupňa v príslušnom odbore s doplňujúcim pedagogickým štúdiom).

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľa/ku predmetu HRA NA GITARE na trvalý čiastočný úväzok alebo dohodu o pracovnej činnosti, ktorý/á vníma svoju prácu ako poslanie a má úprimný vzťah ku svojej profesii a k deťom, komunikatívneho (nie na elektronickej báze), spoľahlivého kolegu so zmyslom pre detail, zodpovednosť a dochvíľnosť.
Ponúkame ucelený kolektív, rodinnú atmosféru, moderné triedy, príjemné prostredie, parkovanie v areály, priamy spoj z Nitry, stravovanie v jedálni ZŠ, podporu v umeleckej činnosti.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Rudolf Arpáš
Tel.: +421915738517
E-mail: poslať životopis
ID: 4808105  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.