Pedagogický asistent

Základná škola Zemianske Kostoľany

Miesto práce
Zemianske Kostoľany
Termín nástupu
2018-09-04

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
110

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Word

Vzdelanie
Odborná a pedagogická spôsobilosť podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie PZ a OZ, Časť XVII., čo znamená:
A. Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
• v študijnom programe v študijnom odbore predškolská a elementárna pedagogika
• v študijnom programe v študijnom odbore učiteľstvo akademických predmetov, učiteľstvo profesijných predmetov a učiteľstvo umelecko-výchovných a výchovných predmetov
• v študijnom programe v študijnom odbore pedagogika
• v študijnom programe špeciálna pedagogika učiteľský, vychovávateľský alebo neučiteľský smer
• v študijnom programe zameranom na vychovávateľstvo
• v neučiteľských študijných programoch a doplnenie pedagogickej spôsobilosti
B. Úplné stredné odborné vzdelanie
• v odbore vzdelávania zameraného na učiteľstvo a vychovávateľstvo
• úplné stredné vzdelanie a doplnenie pedagogickej spôsobilosti
• úplné stredné vzdelanie a špecializačné kvalifikačné štúdium asistentov učiteľa v metodicko-pedagogickom centre skončené do 31. augusta 2010

Ďalšie požiadavky
Zoznam požadovaných dokladov
- overený doklad o najvyššom vzdelaní
- iné overené doklady potvrdzujúce odbornú spôsobilosť
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z.
- Ovládanie štátneho jazyka, cudzieho jazyka
- Vek nad 18 rokov
Platové podmienky: podľa platových taríf PZ a OZ a zvýšení platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe účinné od 1. septembra 2017

ID: 3400175  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.