Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Základná škola Toporec

Miesto práce
Školská 7/6, Toporec, okres Kežmarok
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
322

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Znalosť práce s PC
internet, MS Word, Powerpoint

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
- profesijný životopis v štruktúrovanom formáte
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti na účely výkonu práce pedagogického zamestnanca ZŠ (v zmysle zákona 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v platnom znení)
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosť je potrebné doručiť poštou na adresu školy, emailom na adresu: [email protected] alebo osobne v termíne do 5. júna 2024 do 14:00 h.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Rezničáková
Tel.: +421948957989
E-mail: poslať životopis
ID: 4815524  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.