Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola sv. Františka z Assisi, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Františka z Assisi Bratislava-Karlova Ves

Miesto práce
Karloveská 32, Karlova Ves
Termín nástupu
2019-10-21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
507

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
bežné užívateľské zručnosti, internet, e-mail, Word, Excel

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Ponúkame miesto na cirkevnej škole s výbornými výsledkami, podporou zo strany vedenia školy, kolegov aj rodičov. Najsilnejšou stránkou školy je jej rodinný charakter a kvalitné podmienky pre prácu pedagóga.
Hľadáme pani učiteľku do 3. ročníka ZŠ, ktorej triedy 1. stupňa ZŠ sú umiestnené v peknej školskej budove na Veternicovej 20.

ID: 3780149  Dátum zverejnenia: 6.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.