Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - nemecký jazyk, výtvarná výchova, telesná a športová výchova

Základná škola Sučany

Miesto práce
Partizánska 13, Sučany - juh
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
332

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nemecký jazyk, Výtvarná výchova, Telesná a športová výchova

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Základná škola Slovenského národného povstania v Sučanoch prijme do pracovného pomeru učiteľa pre 2. stupeň základnej školy s aprobáciou nemecký jazyk v kombinácii s telesnou výchovou, výtvarnou výchovou, občianskou náukou alebo anglickým jazykom. Vyžaduje sa vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v požadovanom študijnom odbore v súlade so zák. č.138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť, ovládanie štátneho jazyka.
Platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo výkone prác vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.
Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme doručiť na adresu školy: Základná škola Slovenského národného povstania, Partizánska 13, 038 52 Sučany, alebo e-mailom na adresu [email protected], alebo [email protected] do 30. 6. 2020. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požadované kvalifikačné predpoklady a požiadavky, budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

ID: 3919285  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.