Pedagogický asistent

Základná škola s MŠ Lipovce

Miesto práce
Lipovce 125, Lipovce
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
114

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
internet, práca s PC

Vzdelanie
Podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠVVaŠ č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, účinnej od 15.1. 2020

Ďalšie požiadavky
Požiadavky: samostatnosť, kreativita, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, nadšenie, neustála spolupráca s rodičmi žiakov zo SZP a ŠVVP.
Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnanie,
- profesijný životopis a motivačný list,
- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka,
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní.

Platové podmienky: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenie vlády SR č. 388/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je funkčný plat od 738,50 €.
Pracovný pomer na dobu určitú: do 31.8.2022, národný projekt ,,Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“.
Žiadosti s dokladmi posielajte mailom na: [email protected] do 20.8. 2021
Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov.

ID: 4135666  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.