Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk

Základná škola s materskou školou Valaská Belá

Miesto práce
Valaská Belá
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
155

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Znalosť práce s PC
internet pokročilý, World, Excel

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov č. 1/2020 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením kontaktných údajov uchádzača, s prehľadom dosiahnutého vzdelania,
• motivačný list,
• kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, (ak uchádzač nebude vybraný, overené kópie na požiadanie vrátime),
• písomný súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z.

Ďalšie predpoklady:
a) ovládanie štátneho jazyka,
b) spôsobilosť na právne úkony,
c) vek nad 18 rokov,
d) zdravotná spôsobilosť,
f) bezúhonnosť,
Platové podmienky: podľa zákona 552/2003 Z.z. a 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov, výška mzdy závisí od stupňa najvyššieho dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.

Na výberové konanie budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Výberové konanie sa uskutoční v piatok 2. júla 2021.

ID: 4109637  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.