Špeciálny pedagóg

Základná škola s materskou školou Samuela Timona Trenčianska Turná

Miesto práce
Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
395

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
základy prace s IKT, MS Word

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady: Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, vyhovujúce študijné odbory sú podrobne rozpísané vo vyhláške MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Ponúkaná pracovná pozícia je v rámci dvojročného národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II. Projekt sa realizuje v materskej škole.

Plat pedagogického zamestnanca(PZ) podľa tabuľky platových taríf PZ a zvýšenia platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe od 1. 1. 2020

špeciálny pedagóg (vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa)
začínajúci PZ: 975,50 €
samostatný PZ (1 rok praxe): 1 067,50 €
PZ s 1. atestáciou (min. 5 rokov praxe): 1 208 €
PZ s 2. atestáciou (min. 10 rokov praxe): 1 376,50 €

ID: 3950943  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.