Psychológ, školský psychológ

Základná škola s materskou školou Rakovec nad Ondavou

Miesto práce
okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2018-12-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
185

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Odborná a pedagogická spôsobilosť podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie PZ a OZ, čo znamená:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom programe
- psychológia
- učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov psychológia v kombinácii s druhým aprobačným predmetom a absolvovanie štvorsemestrálneho špecializačného vzdelávania školskej psychológie poskytovaného vysokou školou

Ďalšie požiadavky
• Žiadosť
• Profesijný životopis
• Motivačný list
• Súhlas so spracovaním osobných údajov
• Overené kópie dokladov o získanom vzdelaní
• Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
• Zdravotná a duševná spôsobilosť / potvrdenie od lekára /
Miesto je obsadzované na dobu určitú do 30.11.2019 / počas trvania projektu
Všetky potrebné dokumenty je potrebné zaslať poštou , prípadne doručiť osobne . Vaše žiadosti posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Nástup do zamestnania : ihneď
Platové podmienky: 736,50 € (9. platová trieda) – 1 008€ (12. platová trieda) / pri 100% úväzok /

ID: 3543369  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.