Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Fyzika, Nemecký jazyk

Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2022-01-10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
80%

Počet študentov školy
444

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzika, Nemecký jazyk

Znalosť práce s PC
Edupage, Office, Internet, výučbové aplikácie, Zoom, ..

Vzdelanie
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Miesto je na zastupovanie do 30.06.2022. Ponúkame prácu vo výbornom kolektíve, priestor na rast, podporu mentora a kouča.

ID: 4217186  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.