Pedagogický asistent

Základná škola s materskou školou Lazy pod Makytou

Miesto práce
Lazy pod Makytou
Termín nástupu
2021-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
96

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
ovládanie PC, internet, e-mail, excel, word, PP, bezproblémový kontakt v on-line prostredí

Vzdelanie
V zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov a v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Ďalšie požiadavky
Pozícia bude obsadzovaná v rámci národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí II.

Požadované doklady:
1. žiadosť o prijatie do zamestnania
2. profesijný životopis
3. doklady o vzdelaní
4. súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov
Uvedené dokumenty zašlite e-mailom na [email protected] do 25.2.2021

Funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Na základe predložených žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

ID: 4037398  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.