Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - anglický jazyk

Základná škola s materskou školou Bracovce

Miesto práce
ZŠ s MŠ Bracovce, Bracovce
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
211

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Znalosť práce s PC
oOvládanie práce na PC word, excel, powerpoint, internet, interaktívna tabuľa,

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky (v zmysle Vyhlášky MŠVVaŠ 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov)

Ďalšie požiadavky
- výborné komunikačné a sociálne spôsobilosti,
- záujem o uplatňovanie inovačných foriem a metód práce s deťmi, - organizačné schopnosti,
- pozitívny prístup pri riešení problémov a schopnosť pre tímovú spoluprácu.

ID: 3926639  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.