Asistent učiteľa

Základná škola s materskou školou Babín

Miesto práce
Babín 37, Babín
Termín nástupu
2023-04-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
172

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o ukončení vzdelania, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.
Žiadosti možno zasielať do 20.03.2023 na adresu školy emailom, alebo poštou.

ID: 4533224  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.