Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - chémia, biológia

Základná škola Petrovany

Miesto práce
Petrovany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2019-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
61% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
154

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia, Biológia

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Potrebné doklady:
- kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
- písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný životopis
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- lekárske potvrdenie o zdravotnom stave
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Riaditeľstvo ZŠ bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Platové podmienky : podľa dosiahnutého vzdelania , dĺžky praxe a platových taríf platných od 1.1.2019 zverejnených na www. minedu.sk
Práca na 3 dni v týždni.

ID: 3720519  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.