Psychológ, školský psychológ

Základná škola Miloslavov

Miesto práce
Hlavná 81, Miloslavov-Alžbetin Dvor
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2021-02-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
400

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Microsoft Office - Word, Outlook, Teams; Edupage

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, v znení neskoršej vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, ktorá je účinná od 15. januára 2020.

Ďalšie požiadavky
Uchádzač by mal byť schopný vykonávať:
- odborné činnosti v rámci orientačnej psychologickej diagnostiky
- individuálne a skupinové psychologické poradenstvo
- prevenčné a intervenčné aktivity
- samostatne riešiť výchovné problémy žiakov
- poskytovať poradenstvo učiteľom a rodičom
- spolupracovať v tíme zamestnancov a s vedením školy.

Ďalšie požiadavky na zamestnanca:
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- ochota spolupracovať v tíme
- schopnosť zvládať stresové situácie
- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

Iné výhody:
- krásne prostredie novej modernej školy s kvalitným vybavením, v každej triede interaktívne tabule
- klimatizácia, nový nábytok, moderné pomôcky
- každý zamestnanec má k dispozícii tablet,
- výborný, dynamický a ochotný kolektív,
- organizovanie akcií pre zamestnancov – vzdelávanie, teambuildingy, návšteva divadelných predstavení, vianočné trhy, oslavy, posedenia ...
- preplácanie nadčasov – celoročne,
- podpora osobnostného rastu a vzdelávania,
- možnosť osobného príplatku .
- pekné prostredie obce Miloslavov
- veľmi dobrá spolupráca so zriaďovateľom a Radou školy,
- gastro lístky pre všetkých zamestnancov,
- výber obedov zo 4 jedál denne,
- šalátový bar v rámci obeda – denne
- pracovná pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa.

ID: 4022729  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.