Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - anglický jazyk

Základná škola Miloslavov

Miesto práce
Miloslavov
Termín nástupu
2019-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
400

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č.138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov a Nariadenie vlády o priamej výchovno-vzdelávacej činnosti č. 201/2019.

Ďalšie požiadavky
Ďalšie požiadavky:
- profesijný životopis,
- žiadosť o prijatie,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.
Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Ponúkame:
- krásne prostredie novej modernej školy s kvalitným vybavením: v každej triede interaktívne tabule, klimatizácia, nový nábytok, moderné pomôcky,
- pekné prostredie obce Miloslavov,
- veľmi dobrá spolupráca so zriaďovateľom a Radou školy,
- každý zamestnanec má tablet,
- gastro lístky pre všetkých zamestnancov,
- výber obedov zo 4 jedál denne,
- šalátový bar – neobmedzene – denne,
- výborný dynamický a ochotný kolektív,
- organizovanie akcií pre zamestnancov – vzdelávanie, team buildingy v Piešťanoch, návšteva divadelných predstavení, vianočné trhy, oslavy , posedenia....,
- preplácanie nadčasov – celoročne,
- podpora osobnostného rastu a vzdelávania,
- možnosť osobného príplatku a odmeny
- možnosť viesť záujmové útvary – krúžky za príplatok.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

ID: 3779222  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.