Pedagogický asistent

Základná škola Lovinobaňa Lovinobaňa

Miesto práce
Školská 9, Lovinobaňa
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
212

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Internet a práca s PC ,Word, Power Point

Vzdelanie
Podľa zákona č. 317/2009 Z.z. a vyhlášky č. 437/2009 Z.z.
Pedagogický asistent spĺňa kvalifikačné predpoklady na úrovni vysokoškolského vzdelania prvého stupňa, ak absolvoval vysokoškolské štúdium prvého stupňa
1. v študijnom programe v študijnom odbore predškolská a elementárna pedagogika
2. v študijnom programe v študijnom odbore učiteľstvo akademických predmetov, učiteľstvo profesijných predmetov a učiteľstvo umelecko-výchovných a výchovných predmetov
3. v študijnom programe v študijnom odbore pedagogika
4. v študijnom programe špeciálna pedagogika učiteľský, vychovávateľský alebo neučiteľský smer
5. v študijnom programe zameranom na vychovávateľstvo
6. v neučiteľských študijných programoch a doplnenie pedagogickej spôsobilosti.
Pedagogický asistent spĺňa kvalifikačné predpoklady na úrovni úplného stredného odborného vzdelania, ak získal úplné stredné vzdelanie v odbore vzdelávania zameraného na učiteľstvo a vychovávateľstvo - pedagogická a sociálna akadémia.
Pedag.asistent spĺňa kvalifikačné predpoklady aj na úrovni vysokoškolského vzdelania 2. stupňa so zameraním na učiteľstvo alebo neučiteľské vzdelanie a doplňujúca pedagogická spôsobilosť.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• kópie dokladov o vzdelaní (vysvedčenie, diplom alebo iný rovnocenný doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní),
• písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním osobných údajov, bez ktorého nemôžeme podľa platnej legislatívy evidovať a spracovať Vašu žiadosť (prosíme pripojiť do prílohy).
V prípade, že nám nebudú doručené všetky požadované doklady (elektronicky alebo poštou), nebudeme Vašu žiadosť evidovať!
Ostatné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom:
ovládanie štátneho jazyka, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť, kreativita a empatia. Výpis z registra trestov a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti sa bude vyžadovať len od vybraného uchádzača.
Žiadosti doručiť do 24.8.2018 na adresu školy alebo mailom na [email protected] Uchádzači budú na pohovor pozvaní telefonicky.
Pracovné miesto je na dobu určitú do 31.8.2019. Pracovné miesto je v rámci NP Škola otvorená všetkým.
Poštová adresa: Základná škola, Školská 9, 985 54 Lovinobaňa

ID: 3473078  Dátum zverejnenia: 18.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.