Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Základná škola Levoča

Miesto práce
Jána Francisciho 11, Levoča
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
441

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, Slovenský jazyk a literatúra

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady:
VŠ II. stupňa, aprobácia slovenský jazyk a literatúra, anglický jazyk

Ďalšie požiadavky
Plat: Príloha č. 4 k Z. č. 224/2019 Z. z. - Platové tarify pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný životopis
- VŠ diplom
- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informovať o úspešnosti budeme len vybraného uchádzača.
Svoje žiadosti posielajte poštou, alebo na email: [email protected]
Žiadosti posielajte do 06.07.2021

ID: 4101488  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.