Pedagogický asistent

Základná škola Leopoldov

Miesto práce
Námestie svätého Ignáca 31, Leopoldov
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
303

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Internet, Microsoft Office, EduPage

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady: podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov resp. podľa vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Pracovný pomer na dobu: určitú počas doby trvania projektu
Obsadenie miesta cez Národný projekt „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“

Predpokladaný termín nástupu: september 2021

Platové podmienky: určené v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zoznam požadovaných dokladov: - žiadosť o prijatie do zamestnania,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením kontaktných údajov uchádzača, s prehľadom dosiahnutého vzdelania a dosiahnutým stupňom odbornej praxe,
- motivačný list,
- súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov uvádzaných v žiadosti a požadovaných dokladov na účel výberového konania podľa osobitného predpisu,
- kópie dokladov o nadobudnutom najvyššom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a ostatných požadovaných dokladoch,
- v prípade úspešnosti vo VK/VP Výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace.

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci všetky uvedené kritéria a požiadavky.

ID: 4129784  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.