Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň) - náboženská výchova

Základná škola Leopoldov

Miesto práce
Námestie svätého Ignáca, Leopoldov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
67%

Počet študentov školy
303

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Náboženská výchova

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
- zastupovanie dlhodobej PN

- čiastočný úväzok 15,5 h

- predpokladaný plat: v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

- spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a životopisom zasielajte aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

ID: 3470748  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.